Kategorijas

Ķēdes vāka blīvju komplekti

-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris FEBI BILSTEIN 48869 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Blīve, Stūres mehānisma karteris FEBI BILSTEIN 48869 For MERCEDES-BENZ

ID:238218
Kods: 48869
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Biezums [mm]: 6
Iekšējais diametrs [mm]: 32
Ārējais diametrs [mm]: 40
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 7 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

6,36 €

7,70 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

4,45 €

5,38 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 109620 For FORD, LAND ROVER Image
FEBI BILSTEIN

Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 109620 For FORD, LAND ROVER

ID:240588
Kods: 109620
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
OE-numuram: 1 754 585
Materiāls: ACM (poliakrila kaučuks)
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

16,23 €

19,64 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

11,36 €

13,75 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris FA1 140-999 For MERCEDES-BENZ, JEEP, CHRYSLER Image
FA1

Blīve, Stūres mehānisma karteris FA1 140-999 For MERCEDES-BENZ, JEEP, CHRYSLER

ID:240984
Kods: 140-999
Ražotājs: FA1
Blīves konstrukcija: Metāla-elastomēru blīve
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

7,65 €

9,26 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

5,36 €

6,49 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 106500 For BMW Image
FEBI BILSTEIN

Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 106500 For BMW

ID:243697
Kods: 106500
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: pa labi
Materiāls: Gumija/ Metāls
pāra artikulu numuri: 106499
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

14,19 €

17,17 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

9,93 €

12,02 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 170573 For VW, SKODA, SEAT, A Image
FEBI BILSTEIN

Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 170573 For VW, SKODA, SEAT, A

ID:247083
Kods: 170573
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
OE-numuram: 06H 103 483 C
Uzstādīšanas puse: Cilindru galva
Materiāls: ACM (poliakrila kaučuks)
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

21,20 €

25,65 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

14,84 €

17,96 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC8 For OPEL, RENAULT, NISSAN Image
FAI AutoParts

Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC8 For OPEL, RENAULT, NISSAN

ID:247888
Kods: TCC8
Ražotājs: FAI AutoParts
papildus nepieciešmie artikuli (artikula numurs): SIL-2
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

70,45 €

85,24 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

49,32 €

59,68 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC10 For FORD Image
FAI AutoParts

Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC10 For FORD

ID:250181
Kods: TCC10
Ražotājs: FAI AutoParts
OE-numuram: 2579727
tikai artikula numuram: OS2291
Papildus artikuls/Papildus informācija: ar blīvi
papildus nepieciešmie artikuli (artikula numurs): SIL-2
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

85,04 €

102,90 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

59,53 €

72,03 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris VICTOR REINZ 71-33492-00 For OPEL, SUZUKI Image
VICTOR REINZ

Blīve, Stūres mehānisma karteris VICTOR REINZ 71-33492-00 For OPEL, SUZUKI

ID:256356
Kods: 71-33492-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Materiāls: Alumīnijs
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

21,42 €

25,92 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

14,99 €

18,14 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01134200 Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01134200

ID:258595
Kods: 01134200
Ražotājs: AJUSA
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

74,37 €

89,99 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

52,06 €

62,99 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01113300 For AUDI, VW Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01113300 For AUDI, VW

ID:258785
Kods: 01113300
Ražotājs: AJUSA
Uzstādīšanas puse: pa labi
Garums [mm]: 190
Platums [mm]: 174
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

18,58 €

22,48 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

13,01 €

15,74 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris MAXGEAR 37-0009 For RENAULT, NISSAN, OPEL, MERCEDES-BE Image
MAXGEAR
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

47,39 €

57,34 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

33,17 €

40,14 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00582400 For BMW Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00582400 For BMW

ID:261053
Kods: 00582400
Ražotājs: AJUSA
Garums [mm]: 270
Platums [mm]: 240
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,56 €

12,78 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,39 €

8,94 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Gāzu sadales mehānisma pievada korpusa vāks FEBI BILSTEIN 184651 For FORD, FORD Image
FEBI BILSTEIN

Gāzu sadales mehānisma pievada korpusa vāks FEBI BILSTEIN 184651 For FORD, FORD

ID:261516
Kods: 184651
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
OE-numuram: 2 192 482 SK1
Materiāls: Lokšņu tērauds
Papildus artikuls/Papildus informācija: ar vārpstas blīvgredzenu-kloķvārpsta
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar aukstumaizsardzības korķiem
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

94,35 €

114,16 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

66,05 €

79,92 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 182895 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks FEBI BILSTEIN 182895 For MERCEDES-BENZ

ID:263482
Kods: 182895
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Materiāls: ACM (poliakrila kaučuks)
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
AP01 5 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

13,44 €

16,26 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

9,41 €

11,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīvju komplekts, Stūres mehānisma karteris VICTOR REINZ 15-31256-01 For BMW Image
VICTOR REINZ

Blīvju komplekts, Stūres mehānisma karteris VICTOR REINZ 15-31256-01 For BMW

ID:270157
Kods: 15-31256-01
Ražotājs: VICTOR REINZ
Uzstādīšanas puse: augšā
Ielikt grozā
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

13,60 €

16,46 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

9,52 €

11,52 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01320300 For JAGUAR, LAND ROVER, DAIMLER Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01320300 For JAGUAR, LAND ROVER, DAIMLER

ID:271022
Kods: 01320300
Ražotājs: AJUSA
Uzstādīšanas puse: augšā
Garums [mm]: 285
Platums [mm]: 255
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

21,35 €

25,83 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

14,95 €

18,09 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris MAXGEAR 37-0012 For JAGUAR, FORD, LTI, LAND ROVER Image
MAXGEAR
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

33,26 €

40,24 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

23,28 €

28,17 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks AJUSA 01198200 For VW, SKODA, SEAT, AUDI, K Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma kartera vāks AJUSA 01198200 For VW, SKODA, SEAT, AUDI, K

ID:271911
Kods: 01198200
Ražotājs: AJUSA
Garums [mm]: 90
Platums [mm]: 75
Forma: apaļš
Materiāls: Gumija
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

12,78 €

15,46 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

8,95 €

10,83 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01131700 For MERCEDES-BENZ, JEEP, CHRYSLE Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 01131700 For MERCEDES-BENZ, JEEP, CHRYSLE

ID:272797
Kods: 01131700
Ražotājs: AJUSA
Garums [mm]: 56
Platums [mm]: 33
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,65 €

12,89 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,46 €

9,03 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00444400 Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00444400

ID:273060
Kods: 00444400
Ražotājs: AJUSA
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

1,86 €

2,25 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

1,30 €

1,57 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīvju komplekts, Stūres mehānisma karteris AJUSA 77088200 For VW, AUDI, SEAT, S Image
AJUSA

Blīvju komplekts, Stūres mehānisma karteris AJUSA 77088200 For VW, AUDI, SEAT, S

ID:272992
Kods: 77088200
Ražotājs: AJUSA
Daļu skaits [daļīgs]: 3
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AM 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

42,31 €

51,20 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

29,62 €

35,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00834800 For FORD, MAZDA Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00834800 For FORD, MAZDA

ID:273279
Kods: 00834800
Ražotājs: AJUSA
Garums [mm]: 250
Platums [mm]: 215
Ielikt grozā
AP01 8 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

14,38 €

17,40 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

10,07 €

12,18 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris MAXGEAR 37-0010 For NISSAN, RENAULT, OPEL Image
MAXGEAR

Stūres mehānisma karteris MAXGEAR 37-0010 For NISSAN, RENAULT, OPEL

ID:275146
Kods: 37-0010
Ražotājs: MAXGEAR
Ielikt grozā
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

40,20 €

48,64 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

28,14 €

34,05 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC13 For FORD Image
FAI AutoParts

Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC13 For FORD

ID:275481
Kods: TCC13
Ražotājs: FAI AutoParts
papildus nepieciešmie artikuli (artikula numurs): TC1468
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

95,04 €

115,00 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

66,53 €

80,50 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00314500 For BMW, BERTONE Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00314500 For BMW, BERTONE

ID:277446
Kods: 00314500
Ražotājs: AJUSA
Garums [mm]: 150
Platums [mm]: 100
Ielikt grozā
AP01 3 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

5,19 €

6,28 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

3,63 €

4,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris MAXGEAR 37-0013 For FORD, FORD USA Image
MAXGEAR

Stūres mehānisma karteris MAXGEAR 37-0013 For FORD, FORD USA

ID:279627
Kods: 37-0013
Ražotājs: MAXGEAR
Papildus artikuls/Papildus informācija: ar blīvi
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

51,68 €

62,53 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

36,18 €

43,78 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris VICTOR REINZ 71-36261-00 For ALFA ROMEO, OPEL, Image
VICTOR REINZ

Blīve, Stūres mehānisma karteris VICTOR REINZ 71-36261-00 For ALFA ROMEO, OPEL,

ID:281331
Kods: 71-36261-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Biezums [mm]: 1
Materiāls: Alumīnijs
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

20,20 €

24,44 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

14,14 €

17,11 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris FEBI BILSTEIN 22566 For BMW Image
FEBI BILSTEIN

Blīve, Stūres mehānisma karteris FEBI BILSTEIN 22566 For BMW

ID:285680
Kods: 22566
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Materiāls: Gumija
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

8,79 €

10,64 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

6,15 €

7,44 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00997800 For OPEL, SAAB Image
AJUSA

Blīve, Stūres mehānisma karteris AJUSA 00997800 For OPEL, SAAB

ID:286963
Kods: 00997800
Ražotājs: AJUSA
Garums [mm]: 383
Platums [mm]: 304
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

53,92 €

65,24 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

37,74 €

45,67 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC2 For FORD, PEUGEOT, CITROËN, FIAT Image
FAI AutoParts

Stūres mehānisma karteris FAI AutoParts TCC2 For FORD, PEUGEOT, CITROËN, FIAT

ID:289501
Kods: TCC2
Ražotājs: FAI AutoParts
OE-numuram: 1738621
Papildus artikuls/Papildus informācija: bez blīvēm
papildus nepieciešmie artikuli (artikula numurs): SIL-2
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

38,38 €

46,44 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

26,87 €

32,51 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

Grozs

Your cart is empty.