Kategorijas

Piedziņas skriemeļi

-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095016 For MITSUBISHI Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095016 For MITSUBISHI

ID:379395
Kods: J1095016
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Augstums [mm]: 62
Iekšējais diametrs [mm]: 36
Ārējais diametrs [mm]: 154
Rievu skaits: 3
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

126,81 €

153,44 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

88,77 €

107,41 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095017 For MITSUBISHI Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095017 For MITSUBISHI

ID:379397
Kods: J1095017
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Platums [mm]: 25
Rievu skaits: 5
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

81,53 €

98,65 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

57,07 €

69,05 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095018 For MITSUBISHI Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1095018 For MITSUBISHI

ID:379398
Kods: J1095018
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Rievu skaits: 5
Platums 1 [mm]: 25
Platums 2 [mm]: 25
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

94,91 €

114,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

66,44 €

80,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1096001 For DAIHATSU Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1096001 For DAIHATSU

ID:379401
Kods: J1096001
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Rievu skaits: 6
Ārējais diametrs [mm]: 142
Platums 1 [mm]: 24
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

62,97 €

76,19 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

44,08 €

53,34 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098000 For SUZUKI, SUBA Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098000 For SUZUKI, SUBA

ID:379402
Kods: J1098000
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Rievu skaits: 4
Iekšējais diametrs [mm]: 28
Ārējais diametrs [mm]: 144
Piedziņas skriemelis: Divsiksnu skriemelis
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

60,90 €

73,69 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

42,63 €

51,58 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098001 For SUZUKI, FIAT Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098001 For SUZUKI, FIAT

ID:379404
Kods: J1098001
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Rievu skaits: 4
Ārējais diametrs [mm]: 144
Piedziņas skriemelis: Divsiksnu skriemelis
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 9 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

95,06 €

115,02 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

66,54 €

80,51 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098002 For SUZUKI Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098002 For SUZUKI

ID:379406
Kods: J1098002
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Platums [mm]: 47
Iekšējais diametrs [mm]: 32
Ārējais diametrs [mm]: 144
Piedziņas skriemelis: Divsiksnu skriemelis
Rievu skaits: 4
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

82,16 €

99,41 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

57,51 €

69,59 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098010 For SUZUKI Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1098010 For SUZUKI

ID:379408
Kods: J1098010
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Rievu skaits: 6
Iekšējais diametrs [mm]: 30
Ārējais diametrs [mm]: 158
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

91,45 €

110,65 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

64,02 €

77,46 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1099000 For ISUZU Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1099000 For ISUZU

ID:379409
Kods: J1099000
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Platums [mm]: 69
Iekšējais diametrs [mm]: 32
Ārējais diametrs [mm]: 157
Platums 1 [mm]: 97
Rievu skaits: 1
Siksnu skaits: 2
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Rievu skaits 1: 7
Ielikt grozā
IC 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

142,11 €

171,95 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

99,48 €

120,37 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Ķīļrievu siksnu komplekts Schaeffler INA 529 0478 20 Image
Schaeffler INA

Ķīļrievu siksnu komplekts Schaeffler INA 529 0478 20

ID:385129
Kods: 529 0478 20
Ražotājs: Schaeffler INA
Rievu skaits: 5
Piedziņas skriemelis: ar brīvgaitas siksnas piedziņas skriemeli
Garums 1 [mm]: 1173
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

58,10 €

70,30 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

40,67 €

49,21 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta Schaeffler INA 544 0601 10 Image
Schaeffler INA

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta Schaeffler INA 544 0601 10

ID:385159
Kods: 544 0601 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Platums [mm]: 83
Ārējais diametrs [mm]: 168
Rievu skaits: 7
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

501,66 €

607,01 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

351,16 €

424,90 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SNR DPF352.12K1 Image
SNR

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SNR DPF352.12K1

ID:385400
Kods: DPF352.12K1
Ražotājs: SNR
Platums [mm]: 45
Ārējais diametrs 1 [mm]: 167
Ārējais diametrs 2 [mm]: 140
Ielikt grozā
AM 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

101,67 €

123,02 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

71,17 €

86,12 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta FEBI BILSTEIN 48421 Image
FEBI BILSTEIN

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta FEBI BILSTEIN 48421

ID:385728
Kods: 48421
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Platums [mm]: 76
Parametrs: 7PK
Rievu skaits: 6
Ārējais diametrs [mm]: 194
Ielikt grozā
M 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

764,37 €

924,89 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

535,06 €

647,42 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Atloks, Piedziņas siksnas skriemelis FEBI BILSTEIN 48615 Image
FEBI BILSTEIN

Atloks, Piedziņas siksnas skriemelis FEBI BILSTEIN 48615

ID:388575
Kods: 48615
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Zobu skaits: 27
Iekšējais diametrs [mm]: 45
Ārējais diametrs [mm]: 84
Papildus artikuls/Papildus informācija: ar blīvi
Iekšējās vītnes izmērs: M8 x 1,25
Ielikt grozā
IC 7 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

417,62 €

505,32 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

292,33 €

353,72 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta Schaeffler INA 544 0502 10 Image
Schaeffler INA

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta Schaeffler INA 544 0502 10

ID:466766
Kods: 544 0502 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Platums [mm]: 63
Svārstības: ar svārstību slāpētāju
Ārējais diametrs [mm]: 153
Rievu skaits: 6
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

116,81 €

141,34 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

81,77 €

98,94 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta Schaeffler INA 544 0501 10 Image
Schaeffler INA

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta Schaeffler INA 544 0501 10

ID:466798
Kods: 544 0501 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Platums [mm]: 63
Svārstības: ar svārstību slāpētāju
Ārējais diametrs [mm]: 156
Rievu skaits: 6
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

108,34 €

131,09 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

75,84 €

91,77 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta CORTECO 49127739 Image
CORTECO

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta CORTECO 49127739

ID:472580
Kods: 49127739
Ražotājs: CORTECO
Tr. līdzekļa aprīkojums: Tr. līdzekļiem bez Start-Stop funkcijas
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar montāžas instrukciju
Ielikt grozā
IC 1 gab +1 darba diena
AM 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

361,00 €

436,81 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

252,70 €

305,77 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1090514 Image
HERTH+BUSS JAKOPARTS

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta HERTH+BUSS JAKOPARTS J1090514

ID:472529
Kods: J1090514
Ražotājs: Herth+Buss Jakoparts
Platums [mm]: 37
Iekšējais diametrs [mm]: 24
Ārējais diametrs [mm]: 138
Piedziņas skriemelis: Divsiksnu skriemelis
Rievu skaits: 4
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

90,76 €

109,82 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

63,53 €

76,87 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SWAG 50103638 Image
SWAG

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SWAG 50103638

ID:472940
Kods: 50103638
Ražotājs: SWAG
Platums [mm]: 60
Parametrs: 5PK + 6PK
Rievu skaits: 10
Iekšējais diametrs [mm]: 27
Ārējais diametrs [mm]: 141
Ielikt grozā
IC 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

72,47 €

87,69 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

50,73 €

61,38 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SKF VKM 93840 Image
SKF

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SKF VKM 93840

ID:477576
Kods: VKM 93840
Ražotājs: SKF
Diametrs [mm]: 158
Rievu skaits: 6
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

156,69 €

189,59 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

109,68 €

132,71 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta FEBI BILSTEIN 26886 Image
FEBI BILSTEIN

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta FEBI BILSTEIN 26886

ID:479936
Kods: 26886
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Platums [mm]: 35
Parametrs: 6PK
Rievu skaits: 5
Iekšējais diametrs [mm]: 30
Ārējais diametrs [mm]: 143
Ielikt grozā
IC 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

59,62 €

72,14 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

41,73 €

50,49 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta GATES TVD1292A Image
GATES

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta GATES TVD1292A

ID:481371
Kods: TVD1292A
Ražotājs: GATES
Platums [mm]: 26
Materiāls: Metāls
Iekšējais diametrs [mm]: 10
Ārējais diametrs [mm]: 155
Papildus artikuls/Papildus informācija: ar piederumiem
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar amortizācijas sistēmu
Rievu skaits: 6
Ielikt grozā
AM 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

381,31 €

461,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

266,92 €

322,97 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta FEBI BILSTEIN 171925 Image
FEBI BILSTEIN

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta FEBI BILSTEIN 171925

ID:481518
Kods: 171925
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Platums [mm]: 82
Parametrs: 7 PK
Iekšējais diametrs [mm]: 32
Ārējais diametrs [mm]: 169
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar skrūvi
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

106,57 €

128,95 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

74,60 €

90,27 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SWAG 33114655 Image
SWAG

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta SWAG 33114655

ID:481544
Kods: 33114655
Ražotājs: SWAG
Platums [mm]: 76
Parametrs: 6PK
Iekšējais diametrs [mm]: 40
Ārējais diametrs [mm]: 160
Ārējais diametrs 2 [mm]: 155
Ielikt grozā
IC 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

213,80 €

258,70 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

149,66 €

181,09 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta CONTINENTAL CTAM VD1136 Image
CONTINENTAL CTAM

Piedziņas skriemelis, Kloķvārpsta CONTINENTAL CTAM VD1136

ID:481880
Kods: VD1136
Ražotājs: CONTINENTAL CTAM
Rievu skaits: 7
Ielikt grozā
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

117,23 €

141,85 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

82,06 €

99,29 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

Grozs

Your cart is empty.