Kategorijas

Kloķvārpstas blīvgredzeni

-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-53301-00 For SUZUKI Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-53301-00 For SUZUKI

ID:339572
Kods: 81-53301-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 8
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: MVQ
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 68
Ārējais diametrs [mm]: 86
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

12,39 €

14,99 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

8,67 €

10,49 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-25789-00 For SAAB Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-25789-00 For SAAB

ID:339878
Kods: 81-25789-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 10
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: MVQ
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 48
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

9,57 €

11,58 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

6,70 €

8,11 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-37602-10 For FIAT, IVECO Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-37602-10 For FIAT, IVECO

ID:339894
Kods: 81-37602-10
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 13
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Iekšējais diametrs [mm]: 83
Ārējais diametrs [mm]: 113
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

40,19 €

48,63 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

28,13 €

34,04 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-10382-00 For HYUNDAI, KIA Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-10382-00 For HYUNDAI, KIA

ID:340276
Kods: 81-10382-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 7
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 41
Ārējais diametrs [mm]: 53
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,53 €

12,74 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,37 €

8,92 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-36741-00 For ROVER Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-36741-00 For ROVER

ID:340882
Kods: 81-36741-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Vārpstas blīvgredzena tips: A
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 79
Ārējais diametrs [mm]: 116
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

24,28 €

29,38 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

17,00 €

20,57 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta CORTECO 19036592B For FIAT Image
CORTECO

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta CORTECO 19036592B For FIAT

ID:341051
Kods: 19036592B
Ražotājs: CORTECO
Uzstādīšanas puse: Pārnesumkārbas pusē
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Iekšējais diametrs [mm]: 100
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar montāžas čaulu
Ielikt grozā
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

67,39 €

81,54 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

47,17 €

57,08 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-10387-00 For MITSUBISHI Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-10387-00 For MITSUBISHI

ID:341300
Kods: 81-10387-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

30,68 €

37,12 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

21,48 €

25,99 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-40303-00 For HONDA Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-40303-00 For HONDA

ID:341747
Kods: 81-40303-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 7
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 38
Ārējais diametrs [mm]: 50
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

8,40 €

10,16 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

5,88 €

7,11 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-54109-00 For TOYOTA Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-54109-00 For TOYOTA

ID:341942
Kods: 81-54109-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 10
Vārpstas blīvgredzena tips: AB SL
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 138
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

49,63 €

60,05 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

34,74 €

42,04 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-90059-00 For VW, SEAT, AUDI, Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-90059-00 For VW, SEAT, AUDI,

ID:341934
Kods: 81-90059-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Materiāls: PTFE (Polytetrafluorethylen)
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar flanci
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 8 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

61,58 €

74,51 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

43,11 €

52,16 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-17404-10 For BMW Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-17404-10 For BMW

ID:342152
Kods: 81-17404-10
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 10
Vārpstas blīvgredzena tips: AB SL
Materiāls: PTFE (Polytetrafluorethylen)
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 48
Ārējais diametrs [mm]: 65
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

15,20 €

18,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

10,64 €

12,87 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-53972-00 For HYUNDAI, KIA Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-53972-00 For HYUNDAI, KIA

ID:342069
Kods: 81-53972-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 8
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 35
Ārējais diametrs [mm]: 48
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

17,25 €

20,87 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

12,08 €

14,62 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-42449-00 For FORD, LAND ROVER Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-42449-00 For FORD, LAND ROVER

ID:342943
Kods: 81-42449-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 6
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 37
Ārējais diametrs [mm]: 50
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
AP72 9 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,83 €

13,10 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,58 €

9,17 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15019300 For SKODA, VW, SEAT Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15019300 For SKODA, VW, SEAT

ID:343384
Kods: 15019300
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 8
Iekšējais diametrs [mm]: 42
Ārējais diametrs [mm]: 58
Ielikt grozā
AP01 7 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,38 €

12,56 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,27 €

8,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15029200 For CHEVROLET, SUZUKI, DAEWOO Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15029200 For CHEVROLET, SUZUKI, DAEWOO

ID:343390
Kods: 15029200
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 8
Iekšējais diametrs [mm]: 60
Ārējais diametrs [mm]: 80
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,44 €

12,63 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,31 €

8,85 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15033300 For RENAULT, FIAT, OPEL, ALFA Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15033300 For RENAULT, FIAT, OPEL, ALFA

ID:343402
Kods: 15033300
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 10
Iekšējais diametrs [mm]: 70
Ārējais diametrs [mm]: 90
Ielikt grozā
AP01 7 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

17,28 €

20,91 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

12,10 €

14,64 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15035600 For MITSUBISHI, HYUNDAI, KIA, Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15035600 For MITSUBISHI, HYUNDAI, KIA,

ID:343406
Kods: 15035600
Ražotājs: AJUSA
Iekšējais diametrs [mm]: 80
Ārējais diametrs [mm]: 96
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

21,00 €

25,41 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

14,70 €

17,79 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15048500 For MITSUBISHI, CHRYSLER, HYUN Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15048500 For MITSUBISHI, CHRYSLER, HYUN

ID:343423
Kods: 15048500
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 6
Materiāls: ACM (poliakrila kaučuks)
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 37
Ārējais diametrs [mm]: 50
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

11,28 €

13,65 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,90 €

9,56 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15052700 For MITSUBISHI, HYUNDAI, AUSTI Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15052700 For MITSUBISHI, HYUNDAI, AUSTI

ID:343426
Kods: 15052700
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 8
Iekšējais diametrs [mm]: 85
Ārējais diametrs [mm]: 103
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

18,90 €

22,87 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

13,23 €

16,01 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15055200 For SAAB, FIAT, ALFA ROMEO, LA Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15055200 For SAAB, FIAT, ALFA ROMEO, LA

ID:343441
Kods: 15055200
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 7
Iekšējais diametrs [mm]: 31
Ārējais diametrs [mm]: 41
Ielikt grozā
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 6 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

9,63 €

11,65 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

6,74 €

8,16 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15086300 For JEEP, DODGE Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15086300 For JEEP, DODGE

ID:343471
Kods: 15086300
Ražotājs: AJUSA
Iekšējais diametrs [mm]: 100
Ārējais diametrs [mm]: 120
Ielikt grozā
AP01 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

25,90 €

31,34 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

18,13 €

21,94 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15097800 For BMW Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15097800 For BMW

ID:343507
Kods: 15097800
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 8
Iekšējais diametrs [mm]: 90
Ārējais diametrs [mm]: 110
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

22,66 €

27,42 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

15,86 €

19,19 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15098200 For MITSUBISHI, PEUGEOT, CITRO Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15098200 For MITSUBISHI, PEUGEOT, CITRO

ID:343514
Kods: 15098200
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 6
Griešanas veids: Labā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 70
Ārējais diametrs [mm]: 85
Ielikt grozā
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

20,53 €

24,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

14,37 €

17,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-39337-00 For VOLVO, LAND ROVE Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-39337-00 For VOLVO, LAND ROVE

ID:343415
Kods: 81-39337-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 10
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: ACM (poliakrila kaučuks)
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 98
Ārējais diametrs [mm]: 118
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

18,68 €

22,60 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

13,08 €

15,83 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-10403-00 For BMW, LAND ROVER Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-10403-00 For BMW, LAND ROVER

ID:343662
Kods: 81-10403-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Materiāls: PTFE (Polytetrafluorethylen)
Papildu artikuls/Papildu info 2: ar flanci
Ielikt grozā
AP01 7 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

45,70 €

55,30 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

31,99 €

38,71 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-29411-00 Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-29411-00

ID:343776
Kods: 81-29411-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums 1 [mm]: 10
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: ACM (poliakrila kaučuks)
Griešanas veids: Mainīga griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 44
Ārējais diametrs [mm]: 67
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,56 €

12,78 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,39 €

8,94 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-54164-00 For KIA, HYUNDAI Image
VICTOR REINZ

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta VICTOR REINZ 81-54164-00 For KIA, HYUNDAI

ID:343802
Kods: 81-54164-00
Ražotājs: VICTOR REINZ
Augstums [mm]: 8
Vārpstas blīvgredzena tips: A SL
Materiāls: FPM (Fluor-Kautschuk)
Griešanas veids: Kreisā griešanās
Iekšējais diametrs [mm]: 72
Ārējais diametrs [mm]: 98
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

15,15 €

18,33 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

10,61 €

12,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 00503800 For FORD, PEUGEOT, TALBOT, MAH Image
AJUSA
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

11,76 €

14,23 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

8,23 €

9,96 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15010000 For OPEL, DAEWOO, CHEVROLET, L Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15010000 For OPEL, DAEWOO, CHEVROLET, L

ID:344302
Kods: 15010000
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 8
Iekšējais diametrs [mm]: 31
Ārējais diametrs [mm]: 50
Ielikt grozā
AP01 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

13,20 €

15,97 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

9,24 €

11,18 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15020100 For CITROËN, PEUGEOT, TALBOT, Image
AJUSA

Vārpstas blīvgredzens, Kloķvārpsta AJUSA 15020100 For CITROËN, PEUGEOT, TALBOT,

ID:344304
Kods: 15020100
Ražotājs: AJUSA
Augstums [mm]: 8
Iekšējais diametrs [mm]: 42
Ārējais diametrs [mm]: 62
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

11,13 €

13,47 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,79 €

9,43 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

Grozs

Your cart is empty.