Kategorijas

Sēdekļi

-30%
Product Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana DT Spare Parts 2.97005 Image
DT Spare Parts

Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana DT Spare Parts 2.97005

ID:3406
Kods: 2.97005
Ražotājs: DT SPARE PARTS
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 610
Ielikt grozā
IC 6 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

118,90 €

143,87 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

83,23 €

100,71 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana VEMO V10-73-0383 For VW, SEAT, SKODA Image
VEMO

Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana VEMO V10-73-0383 For VW, SEAT, SKODA

ID:24787
Kods: V10-73-0383
Ražotājs: VEMO
Uzstādīšanas puse: no abām pusēm
Ekspluatācijas režīms: elektrisks
Ielikt grozā
IC 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

56,85 €

68,79 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

39,80 €

48,16 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa muguras atzveltnes regulēšana VEMO V10-73-0192 For Image
VEMO

Regulēšanas elements, Sēdekļa muguras atzveltnes regulēšana VEMO V10-73-0192 For

ID:42996
Kods: V10-73-0192
Ražotājs: VEMO
Uzstādīšanas puse: no abām pusēm
Garums [mm]: 65
Augstums [mm]: 30
Platums [mm]: 60
Ekspluatācijas režīms: elektrisks
Ielikt grozā
IC 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

24,95 €

30,19 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

17,47 €

21,14 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 6.74015 Image
DT Spare Parts

Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 6.74015

ID:46788
Kods: 6.74015
Ražotājs: DT SPARE PARTS
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 190
Ielikt grozā
IC 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

95,59 €

115,66 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

66,91 €

80,96 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Slēdzis, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 7.76415 Image
DT Spare Parts

Slēdzis, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 7.76415

ID:58591
Kods: 7.76415
Ražotājs: DT SPARE PARTS
OE-numuram: 4253 8395
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 34
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

56,26 €

68,07 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

39,38 €

47,65 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 2.97008 Image
DT Spare Parts

Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 2.97008

ID:66284
Kods: 2.97008
Ražotājs: DT SPARE PARTS
Ekspluatācijas režīms: ar spiediena vadību
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 56
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

38,46 €

46,54 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

26,92 €

32,57 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 3.98304 Image
DT Spare Parts

Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 3.98304

ID:69949
Kods: 3.98304
Ražotājs: DT SPARE PARTS
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 28
Ielikt grozā
IC 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

27,64 €

33,44 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

19,35 €

23,41 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana VEMO V10-73-0329 For VW, SEAT, AUDI, SK Image
VEMO

Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana VEMO V10-73-0329 For VW, SEAT, AUDI, SK

ID:85045
Kods: V10-73-0329
Ražotājs: VEMO
Uzstādīšanas puse: priekšā pa kreisi
Ekspluatācijas režīms: elektrisks
Ielikt grozā
IC 6 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

77,69 €

94,00 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

54,38 €

65,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 2.74051 Image
DT Spare Parts

Regulēšanas elements, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 2.74051

ID:112501
Kods: 2.74051
Ražotājs: DT SPARE PARTS
OE-numuram: 3094917
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 80
Ielikt grozā
IC 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

70,91 €

85,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

49,64 €

60,06 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Slēdzis, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 7.76418 Image
DT Spare Parts

Slēdzis, Sēdekļa regulēšana DT Spare Parts 7.76418

ID:126237
Kods: 7.76418
Ražotājs: DT SPARE PARTS
OE-numuram: 4253 8400
Garantija: 2 gadu garantija
Neto svars [g]: 95
Ielikt grozā
IC 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

43,93 €

53,16 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

30,75 €

37,21 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sēdekļa pārvalks FAST FT93510 For RENAULT, NISSAN, OPEL Image
FAST

Sēdekļa pārvalks FAST FT93510 For RENAULT, NISSAN, OPEL

ID:164047
Kods: FT93510
Ražotājs: FAST
Ielikt grozā
AM 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

142,40 €

172,30 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

99,68 €

120,61 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana FAST FT93620 For RENAULT, NISSAN, Image
FAST

Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana FAST FT93620 For RENAULT, NISSAN,

ID:164048
Kods: FT93620
Ražotājs: FAST
Uzstādīšanas puse: pa kreisi
Mērvienība: Komplekts
Ielikt grozā
AM 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

13,15 €

15,91 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

9,21 €

11,14 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana MAXGEAR 28-0253 For SEAT, VW, SKOD Image
MAXGEAR

Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana MAXGEAR 28-0253 For SEAT, VW, SKOD

ID:176674
Kods: 28-0253
Ražotājs: MAXGEAR
Krāsa: melns
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

3,36 €

4,07 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

2,35 €

2,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana STABILUS 363819 For VW Image
STABILUS

Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana STABILUS 363819 For VW

ID:188276
Kods: 363819
Ražotājs: STABILUS
Garums [mm]: 313
Pacelšanas augstums [mm]: 60
Izspiešanas spēks [N]: 980
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

44,82 €

54,23 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

31,37 €

37,96 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana MAXGEAR 12-2588 For VW Image
MAXGEAR

Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana MAXGEAR 12-2588 For VW

ID:195397
Kods: 12-2588
Ražotājs: MAXGEAR
Izspiešanas spēks [N]: 400
Korpusa diametrs [mm]: 18
Virzuļa štoka diametrs [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,77 €

13,03 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,54 €

9,12 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Slēdzis, Sēdekļa regulēšana MEAT & DORIA 206069 For AUDI Image
MEAT & DORIA

Slēdzis, Sēdekļa regulēšana MEAT & DORIA 206069 For AUDI

ID:197105
Kods: 206069
Ražotājs: MEAT & DORIA
OE-numuram: 8E0959777B4PK
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

38,97 €

47,15 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

27,28 €

33,01 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana FEBI BILSTEIN 15950 For VW Image
FEBI BILSTEIN

Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana FEBI BILSTEIN 15950 For VW

ID:211588
Kods: 15950
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Ekspluatācijas režīms: rokas
Krāsa: melns
Materiāls: Plastmasa
Ielikt grozā
IC 9 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

2,13 €

2,58 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

1,49 €

1,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana LINEX 47.52.03 For AUDI, VW, SEAT Image

Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana LINEX 47.52.03 For AUDI, VW, SEAT

ID:229143
Kods: 47.52.03
Ražotājs: LINEX
Garums [mm]: 363
Ielikt grozā
IC 6 gab +1 darba diena
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

5,28 €

6,39 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

3,70 €

4,48 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana LINEX 47.52.02 For AUDI, VW, SEAT Image

Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana LINEX 47.52.02 For AUDI, VW, SEAT

ID:229671
Kods: 47.52.02
Ražotājs: LINEX
Garums [mm]: 471
Ielikt grozā
IC 10 gab +1 darba diena
AP01 1 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

17,60 €

21,30 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

12,32 €

14,91 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana STABILUS 282768 For SKODA Image
STABILUS

Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana STABILUS 282768 For SKODA

ID:233066
Kods: 282768
Ražotājs: STABILUS
Garums [mm]: 168
Pacelšanas augstums [mm]: 37
Izspiešanas spēks [N]: 220
Ielikt grozā
IC 2 gab +1 darba diena
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

30,46 €

36,86 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

21,32 €

25,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana LINEX 47.52.01 For VW, AUDI, SEAT Image

Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana LINEX 47.52.01 For VW, AUDI, SEAT

ID:234229
Kods: 47.52.01
Ražotājs: LINEX
Garums [mm]: 471
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
AP01 4 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

16,78 €

20,30 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

11,75 €

14,22 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana MAXGEAR 32-2001 For AUDI, VW, SEAT Image
MAXGEAR

Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana MAXGEAR 32-2001 For AUDI, VW, SEAT

ID:259113
Kods: 32-2001
Ražotājs: MAXGEAR
Garums [mm]: 471
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

12,70 €

15,37 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

8,89 €

10,76 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana MAXGEAR 32-2002 For OPEL Image
MAXGEAR

Trose, Sēdekļa atzveltnes regulēšana MAXGEAR 32-2002 For OPEL

ID:259116
Kods: 32-2002
Ražotājs: MAXGEAR
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

10,11 €

12,23 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

7,08 €

8,57 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana STABILUS 991435 For VW Image
STABILUS

Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana STABILUS 991435 For VW

ID:263982
Kods: 991435
Ražotājs: STABILUS
Garums [mm]: 313
Pacelšanas augstums [mm]: 60
Izspiešanas spēks [N]: 800
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

44,82 €

54,23 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

31,37 €

37,96 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Slēdzis, Sēdekļa regulēšana MEAT & DORIA 206147 For BMW Image
MEAT & DORIA

Slēdzis, Sēdekļa regulēšana MEAT & DORIA 206147 For BMW

ID:272346
Kods: 206147
Ražotājs: MEAT & DORIA
OE-numuram: 61319347453
Uzstādīšanas puse: priekšā pa kreisi
Krāsa: melns
Ielikt grozā
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

91,22 €

110,38 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

63,85 €

77,26 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Peldošā uzlika, sēdekļa regulēšana TOPRAN 103 635 For AUDI, VW, SEAT Image
TOPRAN

Peldošā uzlika, sēdekļa regulēšana TOPRAN 103 635 For AUDI, VW, SEAT

ID:294766
Kods: 103 635
Ražotājs: TOPRAN
Uzstādīšanas puse: priekšā
Ekspluatācijas režīms: mehānisks
Ielikt grozā
AP01 7 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

2,46 €

2,98 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

1,72 €

2,08 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana MAGNETI MARELLI 430719161300 Image
MAGNETI MARELLI

Gāzes atspere, Sēdekļu regulēšana MAGNETI MARELLI 430719161300

ID:306235
Kods: 430719161300
Ražotājs: Magneti Marelli
Izspiešanas spēks [N]: 400
Korpusa diametrs [mm]: 18
Virzuļa štoka diametrs [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

18,05 €

21,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

12,64 €

15,29 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Peldošā uzlika, sēdekļa regulēšana MAXGEAR 27-0091 For AUDI, VW, SEAT Image
MAXGEAR

Peldošā uzlika, sēdekļa regulēšana MAXGEAR 27-0091 For AUDI, VW, SEAT

ID:313986
Kods: 27-0091
Ražotājs: MAXGEAR
Uzstādīšanas puse: pa kreisi
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 9 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

0,69 €

0,83 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

0,48 €

0,58 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Peldošā uzlika, sēdekļa regulēšana MAXGEAR 27-0090 For AUDI, VW, SEAT Image
MAXGEAR

Peldošā uzlika, sēdekļa regulēšana MAXGEAR 27-0090 For AUDI, VW, SEAT

ID:336819
Kods: 27-0090
Ražotājs: MAXGEAR
Uzstādīšanas puse: iekšā
Ekspluatācijas režīms: mehānisks
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

0,69 €

0,83 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

0,48 €

0,58 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana TOPRAN 103 558 For VW Image
TOPRAN

Apaļš rokturis, Sēdekļa atzveltnes regulēšana TOPRAN 103 558 For VW

ID:348574
Kods: 103 558
Ražotājs: TOPRAN
Krāsa: melns
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 6 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

1,47 €

1,78 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

1,03 €

1,25 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

Grozs

Your cart is empty.