Kategorijas

Sadales vārpstas piedziņas ķēdes

-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 17641 For FORD, AUDI Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 17641 For FORD, AUDI

ID:285636
Kods: 17641
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: apakšā
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68V
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 60
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

28,48 €

34,46 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

19,94 €

24,13 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 100389 For NISSAN Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 100389 For NISSAN

ID:285904
Kods: 100389
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 92
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ķēdes solis [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

149,24 €

180,58 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

104,47 €

126,41 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 100388 For NISSAN Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 100388 For NISSAN

ID:286935
Kods: 100388
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: augšā
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 64
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ķēdes solis [mm]: 7
Ielikt grozā
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

42,81 €

51,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

29,97 €

36,26 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 36075 For BMW, MINI Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 36075 For BMW, MINI

ID:287083
Kods: 36075
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G67HP-6
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 72
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

42,37 €

51,27 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

29,66 €

35,89 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 09364 For BMW, MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 09364 For BMW, MERCEDES-BENZ

ID:287165
Kods: 09364
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68V
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 106
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

30,52 €

36,93 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

21,36 €

25,85 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 39962 For VW, AUDI, PORSCHE Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 39962 For VW, AUDI, PORSCHE

ID:287541
Kods: 39962
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: pa kreisi
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68HPF
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 72
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 8 gab +1 darba diena
M 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

76,44 €

92,49 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

53,51 €

64,75 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 09342 For BMW Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 09342 For BMW

ID:287626
Kods: 09342
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: augšā
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: D67ZN
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 54
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

36,00 €

43,56 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

25,20 €

30,49 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 25375 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 25375 For MERCEDES-BENZ

ID:287645
Kods: 25375
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68V
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 108
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

43,59 €

52,74 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

30,51 €

36,92 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 29864 For BMW Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 29864 For BMW

ID:287977
Kods: 29864
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G53HP
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 148
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ķēdes solis [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

48,22 €

58,35 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

33,75 €

40,84 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 30668 For RENAULT, NISSAN, TOYOTA, Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 30668 For RENAULT, NISSAN, TOYOTA,

ID:288612
Kods: 30668
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G67HR
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 106
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

84,17 €

101,85 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

58,92 €

71,29 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 25221 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 25221 For MERCEDES-BENZ

ID:289660
Kods: 25221
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: D67ZN
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 164
Ķēdes pievads: ar ķēdes posmu
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

94,22 €

114,01 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

65,95 €

79,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0247 10 For AUDI Image
Schaeffler INA

Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0247 10 For AUDI

ID:290262
Kods: 553 0247 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Ķēdes posmu skaits: 106
Ķēdes pievads: Simplex
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

50,92 €

61,61 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

35,64 €

43,12 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0248 10 For AUDI, VW Image
Schaeffler INA

Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0248 10 For AUDI, VW

ID:290265
Kods: 553 0248 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Ķēdes posmu skaits: 78
Ķēdes pievads: Simplex
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
M 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

98,71 €

119,44 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

69,10 €

83,61 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0285 10 For BMW Image
Schaeffler INA

Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0285 10 For BMW

ID:290272
Kods: 553 0285 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Ķēdes posmu skaits: 192
Ķēdes pievads: Duplex
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 5 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

62,05 €

75,08 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

43,44 €

52,56 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0301 10 For MERCEDES-BENZ, SM Image
Schaeffler INA

Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0301 10 For MERCEDES-BENZ, SM

ID:290274
Kods: 553 0301 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Ķēdes posmu skaits: 108
Ķēdes pievads: Simplex
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 6 gab +1 darba diena
AP72 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

37,68 €

45,59 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

26,38 €

31,92 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 30669 For TOYOTA, LEXUS Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 30669 For TOYOTA, LEXUS

ID:291051
Kods: 30669
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68HR
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 112
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

114,80 €

138,91 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

80,36 €

97,24 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 31003 For HYUNDAI, KIA Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 31003 For HYUNDAI, KIA

ID:291053
Kods: 31003
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: apakšā
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G67HR
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 76
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

26,70 €

32,31 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

18,69 €

22,61 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 45956 For VW, SKODA, SEAT, AUDI, C Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 45956 For VW, SKODA, SEAT, AUDI, C

ID:290970
Kods: 45956
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Uzstādīšanas puse: augšā
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: Z47VC-3
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 170
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
M 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

66,84 €

80,88 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

46,79 €

56,62 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Ķēdes elements, GSM piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 48635 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Ķēdes elements, GSM piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 48635 For MERCEDES-BENZ

ID:291146
Kods: 48635
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68HS
Ielikt grozā
IC >10 gab +1 darba diena
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

18,18 €

22,00 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

12,73 €

15,40 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 33043 For OPEL, SAAB, CHEVROLET, F Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 33043 For OPEL, SAAB, CHEVROLET, F

ID:291350
Kods: 33043
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G53RING-2
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 148
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ķēdes solis [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 3 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

108,19 €

130,91 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

75,73 €

91,63 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0340 10 For VW, SKODA, SEAT Image
Schaeffler INA

Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0340 10 For VW, SKODA, SEAT

ID:291198
Kods: 553 0340 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Ķēdes posmu skaits: 118
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 7 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

43,49 €

52,62 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

30,44 €

36,83 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 47210 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 47210 For MERCEDES-BENZ

ID:291680
Kods: 47210
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G68HS-9
Papildus artikuls/Papildus informācija: ķēde ar TRITAN® pārklājumu
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 96
Ķēdes pievads: ar ķēdes posmu
Ielikt grozā
AP01 10 gab +1 darba diena
AP72 10 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

138,10 €

167,10 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

96,67 €

116,97 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 33895 For MERCEDES-BENZ Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 33895 For MERCEDES-BENZ

ID:291785
Kods: 33895
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: D53HR
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 216
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ķēdes solis [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

132,49 €

160,31 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

92,74 €

112,22 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 40267 For AUDI Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 40267 For AUDI

ID:292071
Kods: 40267
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G67HR
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 78
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

63,52 €

76,86 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

44,46 €

53,80 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 40811 For FIAT, PEUGEOT, IVECO, CI Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 40811 For FIAT, PEUGEOT, IVECO, CI

ID:292766
Kods: 40811
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 122
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

110,98 €

134,29 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

77,69 €

94,00 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 106641 For VAUXHALL, OPEL Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 106641 For VAUXHALL, OPEL

ID:293211
Kods: 106641
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Ķēdes posmu skaits: 96
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
IC 8 gab +1 darba diena
AP01 2 gab +1 darba diena
AP72 3 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

61,90 €

74,90 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

43,33 €

52,43 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 48287 For HONDA Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 48287 For HONDA

ID:293266
Kods: 48287
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 136
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ielikt grozā
AP01 1 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

97,74 €

118,27 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

68,42 €

82,79 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 49486 For MINI, BMW Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 49486 For MINI, BMW

ID:297004
Kods: 49486
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
Sadales vārpstas piedziņas ķēdes izmēri: G53HR
Papildu artikuls/Papildu info 2: nepieciešams speciāls montāžas aprīkojums
Ķēdes posmu skaits: 84
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Ķēdes solis [mm]: 8
Ielikt grozā
AP01 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

39,14 €

47,36 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

27,40 €

33,15 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0399 10 For NISSAN Image
Schaeffler INA

Sadales vārpstas piedziņas ķēde Schaeffler INA 553 0399 10 For NISSAN

ID:299279
Kods: 553 0399 10
Ražotājs: Schaeffler INA
Ķēdes posmu skaits: 154
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
SVHC: Nesatur SVHC vielas!
Ielikt grozā
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 2 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

34,86 €

42,18 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

24,40 €

29,52 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%
-30%
Product Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 171414 For HYUNDAI, KIA Image
FEBI BILSTEIN

Sadales vārpstas piedziņas ķēde FEBI BILSTEIN 171414 For HYUNDAI, KIA

ID:300383
Kods: 171414
Ražotājs: FEBI BILSTEIN
OE-numuram: 24321-2B200
Ķēdes posmu skaits: 158
Ķēdes pievads: Ķēde noslēgta
Atzīmju skaits: 3
Ielikt grozā
AP01 9 gab +1 darba diena
AP72 4 gab +1 darba diena
Delivery Gatavs izsūtīšanai: 31.08.2026

58,22 €

70,45 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

40,75 €

49,31 €

Bez PVN
Ar PVN 21%%

Grozs

Your cart is empty.